efekt boya

Etiket Arşivi
sandeco-yapi-malzeme-dergisi-roportaj
Bizden Haberler

San Deco Haziran Ayı Yapı Malzeme Dergisi Röportajı

“San Deco haziran ayı yapı malzeme dergisi özel röportajında sahip olduğu deneyim ve tecrübeleri kartelası ile nasıl buluşturduğunu paylaşıyor.”

San Deco stratejik hedefleri yüksek olmakla birlikte, güncel pazar pozisyonunda orantılı bir şekilde lokal ve ihracat pazarlarında marka ve ürün bilinirliğiyle adından söz ettirmeye devam edecektir.

“San Deco Dekoratif Boya Alanında Adından Nasıl Sıkça Söz Ettiriyor!”

San Deco ailesi olarak Yapı Malzeme dergisi özel röportajında sahip olduğumuz deneyim ve tecrübeleri renk kartelamız ile nasıl buluşturduğumuzu paylaşıyoruz. Ayrıca bu yazıda siz değerli San Deco müşterileri için geniş kapsamlı ürün gamı ve güncel pazar pozisyonu ile alakalı olarak çeşitlendirilen ürün gamı ile dekoratif boya alanında adımızdan nasıl sıkça söz ettirdiğimize de bir göz atacağız.

sandeco-yapi-malzeme-dergisi-roportaj
sandeco-yapi-malzeme-dergisi-roportaj

 

san deco dekoratif boya
Kreatif & Dekoratif

San Deco Dekoratif Boya Ailesinden Obiante!

San Deco dekoratif boya ailesinden doğal kireç ve mineral katkılı Obiante serisi ile mekânınızın duvarlarına farklı bir boyut katacaksınız.

Doğal dokusu ve derinlik algısı ile kütleler arası geçişi duvarlarınıza resmeden San Deco dekoratif boya ailesinden Obiante serisi ile ev, ofis vb dekorasyon çalışmalarınızda mükemmelliği bulacaksınız.

Nasıl mı? Sahip olduğu detaylar ve renk geçişleri ile tamamlayıcı dekoratif unsurlar birleştiğinde eşsiz bir görüntü yaratan obiante sizi farklı bir boyuta taşıyacak. Renk kartelâsında yer alan renklerinin tamamı ile doğayı evinize taşıyan seri natural bir konsept isteyenler için eşsiz bir ürün.

Aradığınız doğallığı obiante ile bulacaksınız! Çünkü boya, yaratıcı bir tasarımın imzasıdır ve bu imzayı en estetik biçimde atmak SanDeco’nun temel ilkesidir.

San Deco Creative ekibi…
san deco dekoratif boya ailesinden obiantesan deco dekoratif boya ailesinden obiantesan deco dekoratif boya ailesinden obiante

san deco dekoratif boya
Bizden Haberler

San Deco Ailesi Olarak Yapı Fuarındayız!

San Deco Ailesi Olarak Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’dayız!

San Deco Creative ekibi olarak Yapı Fuarı Turkeybuild 2017’de yerimizi alıyoruz. Dekoratif boya örnekleri ve efekt boya uygulamaları hakkında sahip olduğumuz ürün yelpazesi ve renk kartelâsını sizlerle paylaşmak için oldukça heyecanlıyız. Gerçek zamanlı doku ve renk deneyimlemesi, canlı müzik dinletisi ve ikramlar ile keyifli bir fuar hafasında San Deco Obiante, Amarsis, Decopia ve daha birçok ürün serimiz sizleri bekliyor.

San Deco Creative ekibi…

san deco creative, san deco dekoratif boya
Bizden Haberler

San Deco Dekoratif Boya Ekibi Büyüyor!

San Deco dekoratif boya ailesi olarak efekt boya uygulama hususunda kaliteli bir iş için kaliteli bir işçiliğin olması gerektiği inancı ile sürekli eğitim ve workshoplar düzenleyerek ekibimizin gelişimine katkı sağlamaya devam ediyoruz. Bu bağlamda Lübnan’dan aramıza katılan 6 kişilik boya ustası ekibimizin efekt boya uygulama ve ürün eğitimini tamamladık.

Geniş ürün yelpazemiz ve renk kartelamızın uygulama noktasında kusursuzluğunu sağlamak için verdiğimiz eğitimleri başarılı bir şekilde tamamlayan ekibimiz sertifikalarını almaya hak kazandılar. San Deco ailesi olarak sürekli gelişen ve büyüyen bir yapıya sahip olmanın gururunu yaşıyor dekoratif boya ustalarımızın başarılarının giderek artmasını diliyoruz.

San Deco Creative ekibi…